Найпопулярнішим сайтом серед українців став Google, – дані Kantar TNS

Čytaty latynkoju
Найпопулярнішим сайтом серед українців став Google, – дані Kantar TNS

Закінчення святкового періоду (14 лютого, 8 березня) також знизило охоплення Rozetka.com.ua, а ось Aliexpress.com березень приніс зростання на майже 2%. Тривала зима не давала спокою українцям, які стали частіше перевіряти погоду і підняли охоплення Sinoptik.ua і Gismeteo.ua на майже 3% і 4% відповідно. Найпопулярнішим сайтом натомість став Google.

Як формується рейтинг

Дослідження CMeter об’єднує дані з 3-х джерел:

  • Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 з фіксацією відео;
  • Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в фреймі банерної мережі. На даний момент у вимірі більше 2500 сайтів;
  • User-centric- панель охоплює близько 5000 респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Дані з усіх джерел об’єднуються в режимі реального часу, що гарантує відсутність втрат в даних.

Топ-25 найбільш відвідуваних українцями сайтів виглядає наступним чином:

Найпопулярнішим сайтом серед українців став Google, – дані Kantar TNS

Нагадаємо, що до світового рейтингу кращих провайдерів ІТ-послуг увійшлиДо світового рейтингу кращих провайдерів ІТ-послуг увійшли 18 компаній з України 18 компаній із України. Фінальний список кращих постачальників складається з 75 великих гравців (категорія Leader, річний дохід від $50 млн. та/або від 5000 фахівців) та 25 компаній, які активно розвиваються (категорія Rising Star). Цього року до світового списку ТОП-100 увійшли одразу 18 ІТ-компаній, що були засновані або ж ведуть свою діяльність на території України — це на 5 більше, ніж торік.