Українці вивели на Kickstarter високоточний 3D-сканер

Čytaty latynkoju
Українці вивели на Kickstarter високоточний 3D-сканер

Сканер D3Ds дозволяє сканувати з точністю до 0,050 мм завглибшки, 0,010 мм заввишки та 0,005 мм завширшки. Це стало можливим завдяки рухомій будові ґаджета. D3Ds також має 5 ступенів свободи руху, аби отримати доступ до будь-якої частини моделі.

Що відомо про розробку

Після сканування власник отримає набір .xyz файлів, в яких містяться координати точок і вектор. У файлах із розширенням .png сканер зберігає знімки високої якості, а файл проекту – в .mlp для відкриття в MeshLab. Вартість базової моделі складає $1500. Всього компанія планує зібрати $25 тис. Примітно, що промо-відео команди закінчується картою України з Кубанню і Ростовом в її складі.

Нагадаємо, що протягом минулого 2017 року 12 українських стартапів залучилиЦьогоріч 12 українських стартапів на Kickstarter залучили понад $50 тис кожен понад $50 тис кожен.  Абсолютним рекордсменом року можна вважати український стартап Senstone. За строки своєї кампанії на Kickstarter команда проекту зуміла залучити внесків на загальну суму в $389 тис.

Senstone являє собою«Під час роботи відійшло 4 команди» — Назар Федорчук, CEO Senstone кулон-диктофон, який можна закріпити на одязі чи просто почепити на шию і робити голосові нотатки, які потім перетворюватимуться на текст. Окрім Kickstarter, розробники додатково залучили фінансування на Indiegogo.