Українська компанія UGEARS зібрала $110 тис на Kickstarter

Čytaty latynkoju
Українська компанія UGEARS зібрала $110 тис на Kickstarter

27 березня 2018 року українська компанія UGEARS запустила нову краудфандінговую кампанію. Цього разу користувачам платформи Kickstarter український виробник запропонував підтримати 11 нових моделей механічних конструкторів. Особливість усіх іграшок — вони як і раніше виготовлені з фанери і складаються із механічних елементів.

Що можна побачити у новій колекції UGEARS

Виробник українських механічних іграшок підкорює широкий загал поціновувачів в Україні та за кордоном вже не вперше. Цього разу набір налічує 11 моделей. Любителі майструвати механізми із фанерних деталей зможуть зібрати коня, балістичну вежу, мініатюрну карету, автівку або мотоцикл, вітряк чи паротяг, вантажівку чи мініатюрну іграшку-антистрес.

Кампанія триватиме до кінця квітня — але вже зараз зібрано понад $110 і обсяги внесків продовжують зростати. Втім, варто поквапитися — деякі з наборів доступні лише протягом певної кількості годин з моменту початку кампанії. Найдешевший конструктор коштуватиме $35, а найдорожчий варіант включатиме 30 моделей і коштуватиме $999. Перші власники зможуть отримати свої іграшки вже наприкінці червня 2018 року. Долучитися і отримати власну іграшку можна на сторінці кампанії.

Раніше ми розповідали вам про те, що українська розробка для Instagram-фотографів стала справжнім хітомУкраїнці за добу зібрали $12 тис на LED-лампу для Instagram-фотографів на платформі колективного фінансування.