В Україні з’явилося нове онлайн-видання на суспільну тематику

Čytaty latynkoju
В Україні з’явилося нове онлайн-видання на суспільну тематику

У березні 2018 року запустилася нова інформаційна платформа «Рубрика» – незалежне онлайн-видання про найважливіші грані суспільного життя. «Варті уваги новини, ґрунтовні статті, авторські колонки», — так автори проекту характеризують свій ресурс.

Що варто знати про нове видання

Творці ресурсу пропонують кожному «знайти свою рубрику». обігруючи таким чином назву сайту. Загалом медіа має 7 основних розділів:

  • Резонанс – «гарячі» теми і важливе зі сфери політики, економіки, суспільства.
  • Світ – аналіз і огляд міжнародних подій.
  • Смисли – пошуки внутрішньої та зовнішньої ідентичності, осмислення минулого, роздуми над викликами сучасності та проектування майбутнього.
  • Кейси – практики, що надихають, розвивають та просто не залишають байдужими. Історії успіху громадського сектору та підприємців, що варті уваги.
  • Наук-кімната – наук-поп, технології та дослідження.
  • Урбан – життя міст: від інфраструктури до атмосфери та настрою.
  • Життя – lifestyle і все, що може стати у нагоді чи здивувати у повсякденності.

«Сьогодні глобальним технологічним трендом є індивідуальний підхід. Інтереси читачів різнопланові, до кожного хочеться достукатися, тому ми не стали обмежуватися нішевістю. Особливо приділятимемо увагу висвітленню соціальних проектів, підбору ексклюзивних новин», – так охарактеризувала запуск нового видання редакторка Анастасія Руденко. За усіма новинами можна стежити на сайті видання.

В Україні з'явилося нове онлайн-видання на суспільну тематику

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про основні трендиКонтент, ЗМІ та можливості технологій — поради The New York Times у онлайн-медіа та журналістиці, які виокремили експерти The New York Times.