Нова платформа Start Up Club рекламуватиме українські розробки

Čytaty latynkoju
Нова платформа Start Up Club рекламуватиме українські розробки

Підтримка інноваційного розвитку економіки, запровадження сучасних технологій в освіті та економіці, впорядкування податкової політики є важливими для України. Крім того, наша країна взяла на себе відповідні зобов’язання у рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Новостворена платформа – іще один спосіб реалізувати ці зобов’язання.

Які завдання нової платформи

В основі функцій та завдань, які стоять перед Клубом української промоції, – просування як молодої інноваційної української економіки, так і молодих підприємців. Для нашої економіки дуже важливі такі питання, як підтримка малого бізнесу через бізнес-інкубатори, через стартапи. Йдеться також про підтримку урядовими програмами молодих талановитих людей і молодий бізнес. Прикладом такої підтримки, на думку Хотенко, може слугувати Польща. На цьогорічному Форумі «Європа-Україна», який працював у Польщі, Start Up Club представив досягнення українських фахівців з ІТ-сфери і виробників продукції так званої «креативної економіки».

Нагадаємо, що у січні цього року відібралиОбрано найкращі арт-стартапи України для урядового фінансування кращі арт-стартапи в Україні для урядового фінансування. Експертна рада Міністерства культури обрала 8 міст України. В усіх них буде виконане впровадження пілотних культурних проектів. Стартапи, котрі отримають урядове фінансування в рамках програми, пов’язані із культурною спадщиною. Фінансування виділять в рамках проекту «Малі міста – великі враження».

Проекти переможців передбачають проведення подій, створення або облаштування культурних об’єктів на території населених пунктів. Усі вони покликані покращити стан справ із культурним життям у окремо взятих регіонах України. В подальшому подібна програма урядового фінансування отримає своє продовження.