Українську колекцію авторських меблів представлять у Мілані

Čytaty latynkoju
Українську колекцію авторських меблів представлять у Мілані

FAINA народилася у 2014 році як художня рефлексія Революції Гідності, бажання всієї нації до самоідентифікації та вибору нового шляху для України. Дизайнерка провела дослідження побутових традицій наших предків, починаючи з 5-3 тисячоліття до нашої ери з часів Трипілля та Скіфської цивілізації. Вивчала форми, матеріали і ремісничу техніку для власного дизайну.

Де в Мілані можна буде знайти українські меблі

Глина, вербова лоза, льон та конопля, повсть, вовна, деревина — «живі» елементи колекції меблів та інтер’єрних аксесуарів FAINA, що втілюють концепцію «живого дизайну». Кожен матеріал випромінює живу енергію. Теплі вібрації пластичної та тендітної глини, найдавнішого будівельного матеріалу в історії людства. Масив дерева, що зберігає у своєму візерунку історію століть. М’якість вовни, що огортає ніжністю та домашнім затишком. Гнучкість вербових лозинок, що, поєднуючись одна з одною, створюють невагомі, фактурні та одночасно витривалі речі. Колекція FAINA покликана задіяти усі органи чуття одночасно та відчути душу предметів. Цього року українська FAINA стане частиною великого дійства SUPERDESIGN Show за адресою, відомою кожному: Tortona, 2.

Дизайнерка Вікторія Якуша наголошує, що FAINA – це тільки початок пошуку місця для українського дизайну в сучасному світі. Глобалізм, індивідуалізм і мінімалізм – це тенденції сьогодення і найближчого майбутнього, однак у гонитві за модою головне не забувати власне коріння.

Нагадаємо, що концепція «живого інтер’єру» підкорилаУкраїнські меблі підкорили скандинавів та американців країни Європи  та Сполучені Штати Америки.  Журнал Vogue включив меблі цього виробника до своєї добірки рекомендованих «скандинавських» інтер’єрів.