Ryanair прийшов в Україну — квитки вже доступні

Čytaty latynkoju
Ryanair прийшов в Україну — квитки вже доступні

Головний виконавчий директор ірландської авіакомпанії Ryanair Майкл О’Лірі на прес-конференції в п’ятницю, 23 березня 2018 року, на летовищі «Бориспіль» підтвердив відкриття 15 маршрутів з України. Серед них 10 рейсів вилітатиме із Борисполя, львівське летовище матиме 5 рейсів. Угоди із керівниками відповідних аеропортів було підписано у присутності журналістів, передає «Новинарня».

Як оцінили сторони прихід Ryanair

Керівник найбільшого в Європі лоукостера навів порівняння ситуації перемовин із футболом, у якому Україна обіграла Ірландію. Президент України, котрий теж був присутнім на церемонії, у відповідь назвав цю ситуацію «win-win». Очільник лоукостера також наголосив, що ця інвестиція — перша із серії. У подальшому обіцяють запускати рейси в інших аеропортах.

За рік Ryanair розраховує перевести на маршрутах з «Борисполя» і до «Борисполя» 550 тис пасажирів. Львівський напрямок має отримати перевезень на 250 тис.

Із ранку 23 березня на сайті рейси з Києва і Львова вже доступні для бронювань. Нагадаємо, раніше ми повідомлялиОголошено перші напрямки польотів Ryanair з України про вихід перевізника на український ринок.