Команда українського медіаплеєра збирає $1 млн

Čytaty latynkoju
Команда українського медіаплеєра збирає $1 млн

Як і у випадку з краудфандингом, ідея полягає в тому, аби зібрати невеликі суми від великого числа людей. Але на відміну від краудфандинга, краудінвестинг, він же – акціонерний краудфандинг передбачає, що кожен інвестор отримає фінансову частку в компанії, пропорційну до вкладених коштів. Саме таку кампанію розпочала команда українського медіаплеєра.

Що відомо про українську розробку

VOX Player – це аудіоплеєр для Mac і iPhone. В майбутньому планують випустити і версію під Android, який дозволяє налаштовувати звук за допомогою розширених функцій аудіо та зберігати всю свою музику в необмеженому хмарному сховищі. У плеєра близько 300 000 активних користувачів на місяць, дохід сервісу, за даними компанії, становить $ 27 000 в місяць. Додаток завантажено 600 000 разів для iPhone і 1,2 млн разів – для Mac.

VOX Player – найвідоміший продукт Coppertino. Плеєр створювали на основі розробки італійця Алессіо Нонни, який в 2011 році продав його Coppertino в обмін на міноритарну частку в проекті. У 2013 році компанія залучила $ 400 000 посівних інвестицій, а в 2014 закрила ще один раунд – стартап підтримали фонди AVentures Capital і TA Venture, а також засновник аутсорсингової компанії Ciklum Торбен Майгаард.

Як і в стандартній краудфандинговой моделі, інвесторам пропонуються різні бонуси, в залежності від вкладеної суми. Тим, хто проінвестував $500, обіцяють безкоштовну довічну підписку на VOX Premium, $10 000 – довічну підписку, фірмову футболку і DAC USB.

На момент написання матеріалу у компанії вже 18 інвесторів і зібрана сума в $8061.

Нагадаємо, що українець Олексій Тищенко створивУкраїнці за добу зібрали $12 тис на LED-лампу для Instagram-фотографів оригінальний аксесуар. Його призначено для усіх, хто захоплюється творчою фотозйомкою та експериментує в Instagram. Він презентував на платформі колективного фінансування Indiegogo мобільну лампу на основі LED-технології. Її особливість — можливість пристрою змінювати кольори світла та регулювати роботу лампи за допомогою смартфона через окремий додаток.