Українська авіакомпанія SkyUP замовила 5 нових літаків Boeing

Čytaty latynkoju
Українська авіакомпанія SkyUP замовила 5 нових літаків Boeing

Вартість контракту на замовлення літаків становить $624 млн. За словами міністра, це безпрецедентний контракт для українських авіакомпаній.

Що відомо про підписаний контракт

Контракт із компанією Boeing підписали на виробництво 5 надсучасних літаків Boeing: двох Boeing 737 Max 8 та трьох Boeing 737 Max 10 з можливістю дозамовлення ще п’яти літаків. Таким чином, у 2023-2024 роках в Україні з`явиться до 10 нових надсучасних літаків, які використовуватимуться українською авіакомпанією.  Серійний випуск цих літаків розпочнеться тільки в 2021 році.  Модель 737 MAX включає в себе найновіші двигуни CFM International LEAP-1B, Winglets Advanced Technology, Boeing Sky Interior, великі дисплеї на борту кабіни та інші функції, що забезпечують найвищу ефективність, надійність та комфорт пасажира на одному проході.

Додамо, що українська авіакомпанія в сегменті бюджетних авіаперевезень SkyUp розпочне роботу в квітні 2018 року.

У 2018 році SkyUp здійснюватимеВ Україні презентовано національний лоукостер і список його рейсів чартерні перевезення за 16 напрямками. Чартерні перевезення в 2018 році здійснюватимуться з Києва, Харкова, Львова, Одеси по 16 напрямках – Анталія, Бодрум, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Тіват, Барселона, Пальма-де-Майорка, Тенеріфе, Аліканте, Тирана, Ріміні, Бургас, Варна, Ларнака, Дубай.

Вартість всіх регулярних перевезень буде формуватися за лоукост-моделлю без багажу та обраних додаткових послуг. Ціна проїзного длокумента буде залежати від напрямку подорожі та часу придбання квитків. Наприклад, квиток Київ-Одеса коштуватиме від 499 гривень в один бік. За неповний 2018 рік лоукостер планує надати послуги 650 тис пасажирів.