Українські розробники презентували юридичний онлайн-сервіс

Čytaty latynkoju
Українські розробники презентували юридичний онлайн-сервіс

Первинний контент для платформи розробила провідна українська юридична компанія «АВЕЛЛУМ», яка погодилася надати його безкоштовно в рамках своєї програми соціальної відповідальності. Завдяки співпраці з іншим відомим українським стартапом – OpenDataBot, AXDRAFT Business також дозволяє автоматично заповнювати інформацію про юридичних осіб та ФОП в документи безпосередньо з Єдиного державного реєстру юридичних осіб. Всі дані доступні в режимі реального часу. На часі дізнатися більше про новий сервіс.

Як працює додаток

Створення такої платформи стало можливим завдяки унікальному алгоритму автоматизації – AXDRAFT. Користувачу потрібно лише відповісти на кілька запитань і заповнити дані, які автоматично переносяться між документами користувача. Потім в 1 клік можна отримати свій документ. Документ буде індивідуалізований у відповідності до вимог користувача, вичитаний і красиво відформатований. Творці проекту стверджують, що швидкість та якість підготовки документів в AXDRAFT це заслуга «цифрової магії». Навіть кнопка створення документу символічно називається «MAGIC».

AXDRAFT Business співпрацює також з проектом «Будуй Своє» від Ощадбанку та Марфін Банком. Він також веде переговори з низкою інших провідних банків в Україні, які зацікавлені у розвитку відносин з малим та середнім бізнесом.

Ідея проекту була презентована у листопаді 2017 року на міжнародному конкурсі інновацій Falling Walls Lab Kyiv 2017. Засновники позиціонують AXDRAFT Business як соціальний проект, що направлений на розвиток підприємництва в Україні і сподіваються, що користувачам сподобається ідея і вони будуть підказувати яким контентом краще наповнювати проект і який функціонал потрібно розвивати надалі.