«Укрпошта» розпочинає підписку на періодику за допомогою Bitcoin

Čytaty latynkoju
«Укрпошта» розпочинає підписку на періодику за допомогою Bitcoin

Офіційний сайт «Укрпошти» дозволяє українцям оформити онлайн-підписку на наступне півріччя чи на увесь рік не лише за допомогою кредитної картки чи платіжної системи WebMoney, але і за допомогою Bitcoin.

Яка оформити Bitcoin-підписку 

Під час оформлення підписки онлайн, користувача скеровують на сайт державного підприємства, яке займається розповсюдженням друкованих видань Pressa.ua . На ньому і можна здійснити оплату за допомогою криптовалюти.

Нагадаємо, що «Укрпошта» готується«Укрпошта» запустить мобільний додаток до запуску мобільного додатку. Мобільний додаток буде доступний для смартфонів і планшетів під управлінням iOS та Android. «Укрпошта» крім того планує розвивати інфраструктуру компанії: будуть створені нові термінали у Львові та Полтаві, а також здійснений ремонт вже існуючих сортувальних центрів. Кожен населений пункт з більше ніж 2 тис мешканців отримає комп’ютеризоване відділення. Головна пошта країни оброблятиме 20% від всіх посилок, що замовляють чи відправляють українці. Такого показника планує досягнути компанія в 2018 році та збільшувати його в подальшому.

Нагадаємо, що в Україні планують визнатиВ Україні планують визнати майнінг як економічну діяльність майнінг як вид економічної діяльності. Україна посідає впевнені позиції у світовому криптопросторі, входить до ТОП-14 країн з розвитку криптоекономіки  і впровадження проектів, заснованих на блокчейн. За словами міністра Степана Кубіва, українське законодавство у вказаній сфері не є досконалим. Тому варто розпочати з того, аби внести майнінг у класифікатор та таким чином вивести цей вид із «тіні», у якій вона перебуває.