Реклама

Лоукостер Wizz Air відкриває 70 нових маршрутів

Угорський лоукостер Wizz Air до початку липня 2018 року розширить свою мережу польотів за 70 новими маршрутами. Про це йдеться на сайті компанії  
Čytaty latynkoju
Лоукостер Wizz Air відкриває 70 нових маршрутів
  1. Головна
  2. Місто
  3. Лоукостер Wizz Air відкриває 70 нових маршрутів
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Угорський лоукостер Wizz Air до початку липня 2018 року розширить свою мережу польотів за 70 новими маршрутами. Про це йдеться на сайті компанії  

Запуск нових маршрутів стане можливим завдяки масштабному поповненню флоту. Протягом наступних 17 тижнів авіакомпанія поставить на свої європейські бази 21 літак. Зараз маршрутна мережа Wizz Air складається з 600 маршрутів, польоти за якими виконуються з 28 баз авіакомпанії.

Про які маршрути йдеться

70 нових маршрутів будуть офіційно відкриті протягом 17 тижнів. 16 з 70 рейсів буде відкрито в та з трьох українських аеропортів  — Київ-Жуляни, Львів і Харків. Серед українських аеропортів найбільшу кількість нових напрямків отримає Львів. 26 березня авіакомпанія почне літати в/з Львова до Гданська, Катовіце і Дортмунд, а з 1 травня – в/з Лондона (Лутон). Столичний аеропорт Київ-Жуляни отримає в кінці червня два нових рейси – до/з Таллінна і Лісабон. Також авіакомпанія повернеться в аеропорт Харків з двома рейсами – в/з Дортмунда і Катовіце.

Нагадаємо, що грузинська авіакомпанія відкриваєГрузинська авіакомпанія відкриває рейси в Україну рейси в Україну. У перспективі грузинська авіакомпанія MyWay Airlines буде розглядати можливість виконання рейсів в напрямку європейських країн і Об’єднаних Арабських Еміратів. MyWay Airlines заснована завдяки інвестиції, здійсненої китайською компанією Hualing Group. Як зазначається, авіакомпанія запропонує користувачам привабливі ціни. Чартерні рейси почнуть здійснювати  з Тбілісі з кінця березня-початку квітня в напрямку України, Білорусі, Ірану та Ізраїлю. Для перельотів компанія використовуватиме Boeing B737, Embraer E190 та Bombardier CL600.

Share
Написати коментар
loading...