Українці за добу зібрали $12 тис на LED-лампу для Instagram-фотографів

Čytaty latynkoju
Українці за добу зібрали $12 тис на LED-лампу для Instagram-фотографів

Українець Олексій Тищенко створив оригінальний аксесуар. Його призначено для усіх, хто захоплюється творчою фотозйомкою та експериментує в Instagram. Він презентував на платформі колективного фінансування Indiegogo мобільну лампу на основі LED-технології. Її особливість — можливість пристрою змінювати кольори світла та регулювати роботу лампи за допомогою смартфона через окремий додаток. На часі дізнатися більше про те, як проект прийняли користувачі однієї з популярних платформ колективного фінансування стартапів.

Що варто знати про лампу від українського розробника

Пристрій повністю автономний, невеликих розмірів і дає яскраве кольорове підсвічування для ваших фотознімків у темний час доби. Цей ґаджет можна брати із собою будь-куди, адже лампа є водостійкою. Вона не боїться ні снігу, ні дощу, ні занурення у воду. Станом на 9 березня 2018 року таку лампу вже попередньо замовили 59 осіб. Загальна сума зібраних коштів перевищила $12 тис.

Загалом лампа дає 400 режимів освітлення і має в наявності 16 млн кольорів світла. Керує усім смартфон. У продажу така версія лампи коштуватиме $150 за базову версію та $180 — за лампу довжиною в 1 м. Для тих, хто підтримує проект на краудфандинговій платформі, вартість складе $80.

Підтримати стартап та отримати власний зразок лампи можна на платформі колективного фінансування Indiegogo. Повну розповідь про цей проект та плани його засновника читайте у нашому ексклюзивному інтерв’юНа вечірку, у похід, під воду: засновник UniColor — про свій винахід для кольорового освітлення.