У квітні із аеропорту «Київ» можна буде літати до Італії

Čytaty latynkoju
У квітні із аеропорту «Київ» можна буде літати до Італії

Як зазначається у повідомленні, міжнародними авіарейсами скористалися 124,9 тис. пасажирів, внутрішніми – 5,9 тис. Найбільше рейсів до аеропорту «Київ» у лютому виконала авіакомпанія Wizz Air, яка сьогодні здійснює рейси зі столиці України до 10 країн Європи за 21 напрямком.

Які маршрути виявилися найпопулярнішими

Кількість рейсів у лютому 2018 року становила 1 648 на приліт і виліт, що на 20,5% більше за аналогічний період 2017 року (з них міжнародних рейсів – 1 356, внутрішніх – 292). Найпопулярнішими міжнародними маршрутами в лютому 2018 року стали Дубай (ОАЕ), Мінськ (Білорусь), Анкара (Туреччина), Варшава (Польща), Будапешт (Угорщина), Меммінген (Німеччина), Рим (Італія), серед внутрішніх найпопулярнішими напрямками є Одеса, Запоріжжя та Львів. У квітні в аеропорту «Київ» планується поява нових чартерних рейсів від першої української бюджетної авіакомпанії Sky Up, а також відкриття нового рейсу Київ – Болонья (Італія) авіакомпанії Ernest.

Нагадаємо, що з Одеси стартуютьЗ Одеси можна буде літати до Греції прямі рейси до Греції. Перший рейс із Греції до Міжнародного аеропорту «Одеса» авіакомпанія Ellinair виконала у червні 2014 року. Цьогоріч на напрям до Одеси авіакомпанія запустить більш комфортабельний та місткий Airbus – 319. Польоти будуть здійснюватися щонеділі. Авіакомпанія Ellinair – грецький авіаперевізник, який базується в Міжнародному аеропорту «Македонія» у Салоніках, та входить до складу грецького туристичного холдингу «Mouzenidis Group».

Додамо, що протягом 2017 року київський аеропорт вдвічі збільшивКиївський аеропорт вдвічі збільшив пасажиропотік пасажиропотік. Аеропорт обслужив до 145,7 тис пасажирів. Кількість рейсів у листопаді 2017 року склала 1 888 на приліт і виліт. Це — на 24,1% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Із них міжнародних рейсів було 1499, внутрішніх – 389.