Українська компанія потрапила до Y Combinator

Čytaty latynkoju
Українська компанія потрапила до Y Combinator

Українська компанія, яка створила «маркетплейс» для винайму програмістів, потрапила в число обраних для участі в програмі відомого акселератора.

Що відомо про стартап

Стартап YouTeam з офісами у Львові та Лондоні займається автоматизацією процесу з винайму розробників програмного забезпечення. Свою платформу команда називає «маркетплейсом для оренди програмістів». За даними сайту DOU.ua, завдяки «пулу талантів» YouTeam може зібрати команду розробників «практично з будь-якими навичками» впродовж 24 годин.

Штаб-квартира компанії розташована у Лондоні. На ринки Великобританії та Європейського Союзу львівський стартап вийшов у березні 2014 року.

Нагадаємо, що в Україні запустилиВ Україні запущено акселератор для hardware-стартапів від Concepter акселератор для hardware-стартапів. Програма розрахована на запуск технологічних продуктів в категоріях IoT, розумний будинок, гаджети та пристрої, а також продуктів без електроніки, які передбачають в своїй бізнес моделі запуск на Kickstarter. Акселерація буде проходити віддалено і складатися з трьох етапів: валідація ідеї, розробка та підготовка до запуску на Kickstarter, і безпосередньо запуск краудфандингової кампанії.