Українка зіграла в голівудському блокбастері й озвучила свою роль для українського кінопрокату

Čytaty latynkoju
Українка зіграла в голівудському блокбастері й озвучила свою роль для українського кінопрокату

Іванна Сахно — юна українська акторка, котра зараз живе і працює в Голлівуді. Її поточна і найбільша роль — Вік, в сіквелі мега-блокбастеру «Тихоокеанський Рубіж». Вона також увійшла в сотню найвпливовіших жінок України за версією видання «НВ».

Як Іванна озвучила українську версію фільму

Фільм готується до прокату в Україні, тож акторка наприкінці лютого 2018 року відвідала Київ. Метою візиту була участь у сесії багатоголосого дубляжу. Вона сама озвучила свого персонажа рідною мовою. Також представники Kyiv Comic Con записали коротке відеозвернення від Іванни:

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про новий сайт«Суспільне» запустило окремий сайт із українськими аудіоказками із аудіоказками українською мовою. Ці казки записали українські музиканти та співаки. Серед персонажів історій є коти, лисиці, раки, кенгуру та інші казкові та не дуже звірі, рослини та птахи. Озвучення казок на сайт зробили соліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, співачка Олександра Кольцова (також відома як Каша з гурту «Крихітка»), письменник та музикант Сергій Жадан, Марко Галаневич з гурту «ДахаБраха», Євген Малуха (відомий завдяки українській озвучці Гомера Сімпсона) та низка інших.