37% українців готові платити за допомогою носимих пристроїв — дослідження MasterCard

Čytaty latynkoju
37% українців готові платити за допомогою носимих пристроїв — дослідження MasterCard

Виявилось також, що 37% українців хотіли б платити таким способом. Це — один із найвищих показників серед європейських країн. Проведене раніше дослідження Impact of Innovation від Mastercard показало також особливий інтерес українців до платежів зі смартфонів. Серед опитаних 72% хотіли б розраховуватись за допомогою цих пристроїв. Поряд із цим 34% українців надають перевагу біометрії при підтвердженні оплати, зокрема розпізнаванню відбитків пальців.

Що варто знати про безконтактні розрахунки у країнах ЄС за допомогою MasterCard

Безконтактні розрахунки за допомогою Mastercard та Maestro зросли на 145% протягом минулого року в Європі. Завдяки значному успіху безконтактних платежів багато європейців захотіли випробувати нові способи оплати. Поряд із цим поступово зникають бар’єри на шляху до використання безконтактної технології. Страх шахрайства при безконтактній оплаті знизився серед європейців найбільш помітно – на 24%, при цьому в Нідерландах цей показник упав на 41%, в Іспанії – на 33%, а у Великобританії – на 31%.

Серед українців також активно зростає інтерес до безконтактної технології оплати. За даними НБУ, за 2017 рік кількість безконтактних карток виросла на 37,8%.  Додатковим драйвером інтересу став запуск цілої низки NFC-гаманців для безконтактних платежів за допомогою смартфону – як у вигляді окремих банківських рішень, так і сервісу Google Pay (раніше – Android PayПриватБанк та Google оголосили про запуск Android Pay).

Mastercard продовжує працювати і з роздрібними торговцями, щоб допомогти їм відповідати на попит користувачів щодо платежів за допомогою носимих пристроїв. Важливим у цьому процесі є й зростання кількості торгових точок, що приймають безконтактні оплати – за 2017 рік у Європі їх число виросло на 42%. У результаті 38% усіх транзакцій є безконтактними.