Відкриття британського мобільного банку від українців перетворять на YouTube-шоу

Čytaty latynkoju
Відкриття британського мобільного банку від українців перетворять на YouTube-шоу

Як ми повідомляли раніше, компанія Fintech Band має на метіТворці Monobank планують запуск fintech-проекту у Великобританії запустити аналогічний мобільний банківський продукт для британського ринку. Серед планів також є загальноєвропейська експансія. Аби показати усі етапи запуску, Дмитро Дубілет почав публікувати короткі відео на власному YouTube-каналі. У них він буде показувати та розповідати, як формуватиметься банківський стартап із українською командою на ринку Великобританії. Українська команда складається із топ-менеджерів та розробників з числа вихідців із «ПриватБанку». Вони працювали в тому банку до зміни власника та переходу останньої банківської установи в державну власність.

Що можна побачити у випусках на YouTube

Перший випуск YouTube-циклу розповідей вже оприлюднено. У ньому Дмитро Дубілет прилітає до аеропорту у Лондоні та розповідає дорогою про те, які вихідні умови надання мобільних банківських послуг на ринку Сполученого Королівства — і що мають на меті зробити українські розробники та менеджери. У кадрі до нього також приєднується очільник британського офісу із іменем Саймон та український співкерівник компанії Михайло Рогальський:

Раніше ми розповідали про перший проект від Fintech Band — Monobank? Як ми 7 днів тестували Monobank — і що з цього вийшло для українського ринку. Саме на його основі буде створюватися аналогічний банківський продукт спочатку для британців, а згодом — для інших європейських країн. Також раніше компанія анонсувала запуск аналогічного рішення для мережі терміналів iBOX, однак поки що немає даних стосовно кінцевого терміну запуску цього проекту.