Світовий авіагігант тестує Бориспіль як вантажний хаб

Čytaty latynkoju
Світовий авіагігант тестує Бориспіль як вантажний хаб

Літак Boeing 777-FDZ здійснив посадку у Борисполі. Світовий авіагігант виконував рейс за маршрутом Чикаго-Люксембург-Доха.

Які плани у компанії щодо українського летовища

Перший заступник генерального директора аеропорту Євгеній Дихне наголошує, що світовий авіаперевізник оцінив потенціал України на карті вантажних міжнародних авіаперевезень. Тепер він «тестує» «Бориспіль» в якості карго-хаба. Дихне зауважив, що це «хороший знак і відмінний стимул на перспективу». Додамо, що  Qatar Airways очолила світовий рейтинг авіакомпаній у 2017 році, який склали за даними опитування британської маркетингової компанії Skytrax. Із серпня минулого року компанія почала виконувати рейси в Україну. У 2018 році планує розширювати мережу польотів в Україну.

Нагадаємо, що авіакомпанія Qatar Airways 28 серпня 2017 року запустилаQatar Airways почала польоти в Україну щоденні рейси з Дохи в аеропорт «Бориспіль». Переговори з компанією велися ще в 2013 році, проте тоді не були завершені. Згідно з даними системи бронювання авіаперевізника політ в одну сторону обійдеться приблизно €375.

Додамо, що Катар спростивКатар спростив візовий режим для громадян України візовий режим для українців. 90-денне безвізове перебування стосується громадян Німеччини, Франції, Туреччини та більшості країн ЄС. Протягом 30 днів вільно перебувати у Катарі матимуть змогу громадяни України, Грузії, Білорусі,, Молдови, Австралії, США, Японії, Великобританії та інших держав.