Прямі рейси стартують із Запоріжжя до Болгарії

Čytaty latynkoju
Прямі рейси стартують із Запоріжжя до Болгарії

Досі «Мотор Січ» здійснював лише чартерні рейси у Бургас. Тепер перельоти із Запоріжжя до Болгарії будуть на регулярній основі.

Коли розпочнуться рейси

Тепер авіакомпанія виконуватиме регулярні рейси. Частота – двічі на тиждень. Дозвіл від Державіаслужби розпочне діяти із 1 квітня. Термін дії дозволу: необмежений.

Додамо, що із Одеси у Болгарію також стартували прямі рейси до столиці Софії.  До цього часу з Одеси виконувалися тільки чартерні рейси на чорноморські курорти Болгарії – Варну і Бургас. Пробний політ в Одесу Bulgaria Air виконала ще в грудні 2017 року. Рейс Софія – Одеса – Софія буде виконуватися на регулярній основі з частотою 2 рази на тиждень: щоп’ятниці та щонеділі.

Додамо, що продаж квитків болгарська авіакомпанія розпочалаСтартували регулярні рейси з Одеси в Болгарію на початку січня 2018 року. У вартість квитка врахували збори, перевезення багажу і харчування.

Нагадаємо, що Запоріжжя отрималоЗапоріжжя отримало дозвіл на будівництво нового терміналу дозвіл на будівництво нового терміналу. На будівництво терміналу «Запоріжжя» з міського бюджету вже виділено 130 мільйонів гривень.  Загалом на тотальне оновлення аеропорту знадобиться понад 540 млн. В цілому, новий термінал, за умови безперебійного фінансування, реально побудувати за 2,5 роки.