Творці Monobank планують запуск fintech-проекту у Великобританії

Čytaty latynkoju
Творці Monobank планують запуск fintech-проекту у Великобританії

Українська компанія Fintech Band була заснована командою вихідців із колишнього менеджменту «ПриватБанку». Після дебюту зі своїм мобільним продуктом Monobank вони планують тепер підкорити європейський ринок мобільних банківських послуг. Експансію розпочнуть із Великобританії. Велика частина характеристик продукту, які планують для британського ринку, буде запущена і в Україні. Запуск нового бренду та послуг для британців очікується восени 2018-го.

Що відомо про плани розробників 

Дмитро Дубілет наголошує, що є наміри створити глобальний fintech-стартап з капіталізацією під $1 млрд вже через декілька років. Велика частина характеристик продукту, які планують для британського ринку, буде запущена і в Україні. Робота над проектом триває кілька місяців, у планах – відкриття офісів у Лондоні та отримання відповідних ліцензій. За словами топ-менеджера, запуск мобільного банківського продукту в цій країні трохи складніший, бо має свої обмеження на P2P-платежі.

Поки що не відомо, як буде називатися проект у Великобританії. Наразі Fintech Band перебуває у процесі формування стратегії власного бренду. Українцям у цьому допомагатиме місцеве агентство. Запуск бета-версії планують вже восени 2018 року.

Про те, як Дмитро Дубілет запускав Monobank та які його основні переваги – можна дізнатися за посиланням.Другий без відділень — Дубілет запускає Monobank

А ще команда Na chasi тестувала Monobank протягом тижня: що із цього вийшло та чи задоволеним залишився наш головний редактор – читайте в окремому огляді? Як ми 7 днів тестували Monobank — і що з цього вийшло.