Україна представила безпілотник-«камікадзе» на виставці в ОАЕ

Čytaty latynkoju
Україна представила безпілотник-«камікадзе» на виставці в ОАЕ

Безпілотник створений українською компанією «СпецТехноЕкспорт» і отримав назву RAM UAV. Його представили на міжнародній виставці Umex-2019 в Абу-Дабі.

Що відомо про розробку

RAM UAV – це категорія системи зброї, в якій боєприпаси протягом деякого часу грають навколо цільової зони, шукають цілі та атакують, коли ціль знаходиться. Нова система сягає довжини 1,8 м, має крила 2,3 м, максимальна вага зльоту – 8 кг. Пристрій виконує місії автоматично, без втручання людей, адже оснащений спеціальним контролером і оперативною комп’ютерною системою. Він матиме змогу вести відеоспостереження. Апарат зможе перебувати у повітрі близько 40 хв, а максимальна дальність польоту – 30 км.

Нагадаємо, що в Україні також створеноСтворено безпілотник, який «не бачать» тепловізори дрон, який «не бачать» тепловізори. Безпілотний літальний апарат із назвою «Горобець» має електричний двигун та корпус. Їх було виготовлено конструкторами з використанням спеціальних матеріалів. Особливість цих матеріалів полягає у тому, що у них практично цілком відсутня здатність до теплового випромінення. Пристрій може підійматися на висоту до 5 км та триматися в повітрі до 3,5 год. Вага цього апарату складає лише 7 кг.

Розробниками є українські конструктори. Проектувати крила дрона допомагав інженер «Боїнга» – їхня форма, кажуть творці «Горобця», унікальна. Керується пристрій із ноутбука. «Збити» його шляхом радіоперехоплення не вийде. Увесь цифровий зв’язок здійснюється через захищений канал. Разом із відео дрон передає і координати місцевості.