Стало відомо, коли Україна підпише угоду про «відкрите небо»

Čytaty latynkoju
Стало відомо, коли Україна підпише угоду про «відкрите небо»

Угода щодо «відкритого неба» вже тривалий час є метою перемовин української сторони та представників ЄС. Цього разу делегацію Європейської Комісії очолив директор Генерального директорату з питань транспорту (DG Move) Європейської комісії Генрік Гололей. Попередньо відомо, що 2019 року Україна зможе підписати угоду про «відкрите небо». На часі дізнатися більше про важливість цієї угоди.

Про що говорили

Під час розмови сторони перемовин розглянули транспортну стратегію до 2030 року. Під час перемовин закордонні представники досягли домовленості з українським урядом про невідкладне затвердження потрібних документів та стратегії в цілому. Згадували у перемовинах і стан підготовки євроінтеграційних законопроектів. На думку профільного міністра, є чітка воля українських парламентарів проголосувати 7 базових законів до кінця 2018 року. Запланували також розширити європейську транспортну мережу TEN-T та розвиток транспортних коридорів. Серед інших планів — підписати 2019 року Угоду про спільний авіаційний простір та використання нових фінансових інструментів Європейського Союзу.

Нагадаємо, що Україна та Європейський Союз спільно профінансуютьУкраїна та ЄС профінансують новий транспортний коридор новий транспортний коридор між нашою країною та євроспільнотою. Проект Go Highway, який з’єднає Балтійське і Чорне море, буде фінансуватися у двобічному порядку. Європейський Союз висловив згоду надати часткове фінансування для запуску нового транспортного проекту. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян після зустрічі з генеральним директором Єврокомісії з питань транспорту Генріхом Хололеєм.