У Києві відбудеться презентація першої в Україні карти fintech-ринку

Čytaty latynkoju
У Києві відбудеться презентація першої в Україні карти fintech-ринку

Серед учасників конференції будуть міжнародні експерти в сфері fintech. Також на захід запрошено представників українського уряду та Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, комерційних банків, небанківських фінансових установ. Будуть присутніми й представники асоціацій фінансового ринку та засобів масової інформації.

Про презентацію

Метою створення першого в Україні fintech-каталогу є сприяння зростанню та розвитку індустрії. У каталозі представлено інформацію про учасників екосистеми фінансових стартапів та онлайн-сервісів, котрі працюють на українському ринку. За словами представників UNIT.CIty, подібна ініціатива дозволить залучати інвестиції в українські стартапи, пов1язані із фінансами та технологічними сервісами. Мапа проектів також сприятиме розвитку партнерських відносин між стартапами та традиційними учасниками фінансового сектору. Загалом каталог відображає те, як нові учасники галузі допомагають покращити ефективність фінансових послуг та сприяють фінансовій інклюзивності, кажуть організатори. Кожен учасник та представник компанії з каталогу зможе отримати свій примірник та карту.

Долучитися до презентації можуть компанії відповідної галузі, представники банків, фінансових установ та стартапів. Захід відбудеться 22 лютого з 9:30 за адресою вул. Дорогожицька, 1, UNIT.City, простір UNIT.Core.

Раніше ми розповідали про плани командиЯк оновлена команда розвиватиме UNIT.City UNIT.City щодо розвитку стартап-екосистеми в українській столиці.