Українець полетить в Австралію на власній розробці

Čytaty latynkoju
Українець полетить в Австралію на власній розробці

Такі моделі будували у 1925 році і використовували їх у англійських аероклубах. Креслення цієї машини Леонід Ковальчук знайшов в інтернеті. Каркас зібрав з карпатської сосни і авіаційної фанери. Усі деталі українець виготовляє власноруч на верстаті.

Що відомо про дерев’яний літак

У літаку встановить дизельний двигун від автомобіля Опель Астра. Важить він 140 кг, а паливний розхід 6 л на 100 км. Чоловік запевняє, повітряне судно здолає відстань у 1000 км без дозаправки, а пілот відчуватиме себе немов у кабріолеті. Розробник каже, що вже понад 30 тис грн вклав у свій літак. Деякі деталі для машини чоловіку дали у чернівецькому аеропорті.

Леонід Ковальчук планує пофарбувати свій літак у синій колір з жовтими елементами. Адже саме так виглядав прототип літака на якому у 1930 році Емі Джонсон з Англії полетіла у Австралію. Політ тривав 19 днів. Керувати своїм творінням чоловік буде сам. Має сертифікат приватного пілота, свій перший політ здійснив у 40 років.

Нагадаємо, українські меблі підкорилиУкраїнські меблі підкорили скандинавів та американців скандинавів та американців. Глина, повсть, льон, вовна, деревина – основні елементи етно-колекції меблів FAINA, яка виражає собою концепцію «живого дизайну». Кожен матеріал має свою енергію – це залежить від матеріалу, з якого він виготовлений.