15-річна школярка збирає 57 тис грн на креативний простір на Київщині

Čytaty latynkoju
15-річна школярка збирає 57 тис грн на креативний простір на Київщині

Олена Діхтярук живе в селі Шевченковому Київської області й створює там креативний простір «GROMADA space». Це місце дівчина називає локацією, де мешканці села зможуть приємно і з користю провести час. Тут планують проводити майстер-класи, воркшопи, поетичні вечори та лекції. На завершення ремонту та відкриття потрібно трохи більше 57 тис грн. Гроші школярка вирішила шукати на платформі колективного фінансування GoFoundEd.

Що варто знати про креативний простір, який хоче відкрити школярка

12 січня 2018 року дівчина започаткувала збір коштів. Станом на 15 лютого вона зібрала 63% від потрібної суми. Як зізналася Олена в розмові із «Нова Українська школа»: «Я щиро розповідаю про те, що надворі холодно і нудно гуляти. І мої однолітки щиро відгукуються. Вони відповідають, що їм – так само. Вони чесно вкладають свої гроші».

За словами школярки, у переобладнаному приміщенні комунального господарства, власником якого є громадська організація «Фортеця», є порожня кімната, яку їй дозволили переобладнати. В цьому приміщенні вже є автономне опалення, освітлення, та євровікна. Також громадська організація готова надати книжкові шафи та столи і пообіцяла допомогти з виконанням ремонтних робіт.

Для завершення ремонту та закупівлі апаратури і деяких меблів у майбутній креативний простір і збирають гроші. Підтримати кампанію можна за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про те, що українські школярі здобули призові місцяУкраїнські школярі привезли 4 нагороди зі США на змаганнях юних розробників у Сполучених Штатах.