Польська авіакомпанія відкриває новий рейс в Україну

Čytaty latynkoju
Польська авіакомпанія відкриває новий рейс в Україну

Запоріжжя стане вже шостим українським аеропортом, крім аеропортів Бориспіль, Жуляни, Львів, Одеса та Харків, куди польський перевізник буде виконувати польоти в Україну.

Як здійснюватимуться рейси

Рейси виконуватимуться шість разів на тиждень, крім четверга. Польоти щопонеділка, щоп’ятниці та щонеділі будуть здійснюватися в обідній час, щовівторка, щосереди і щосуботи – у вечірній. Згідно з повідомленням, квитки вже доступні, а вартість перельоту в одну сторону стартуватиме від 1969 грн. Авіарейс буде обслуговуватися літаками Embraer 170 (70 крісел) і Embraer 175 (82).

Нагадаємо, що з нашої країни в Італію відкриютьЗ України в Італію відкриють ще 3 рейси ще 3 рейси. За даними перевізника Ernest, до напрямків з Києва додасться маршрут в Болонью (додатково до існуючих в Мілан-Бергамо та Неаполь). Зі Львова перевізник літатиме в Рим й Мілан-Мальпенса (до існуючих рейсів в Неаполь, Венецію і Мілан-Бергамо). Ernest в поточному році планує почати польоти в Румунію та Іспанію, точніше на Ібіцу. Тепер долетіти за допомогою лоукостера до курортного острова з України можна буде зі Львова з пересадкою в міланському аеропорту Бергамо.