Інфографіка: Любов і MasterCard — який зв’язок між платежами та почуттями

Čytaty latynkoju
Інфографіка: Любов і MasterCard — який зв’язок між платежами та почуттями

У найромантичніші дні року люди дедалі більше готові витрачати на враження, а не на матеріальні блага, твердять у MasterCard. Згідно з останніми даними, витрати на «сентиментальні» покупки до Дня святого Валентина зросли на 6% з 2015 року, а кількість транзакцій — на 17%.

Індекс використання карток MasterCard довів, що найпопулярніший шлях до серця коханої людини пролягає «через шлунок». 40% витрат і 75% транзакцій у 2017 році припали на вечерю під час романтичного побачення, яка зайняла перше місце з-поміж усіх варіантів святкового дозвілля.

На що найчастіше витрачають гроші власники MasterCard у День закоханих

Загальна кількість транзакцій на мандри у святковий час зросла у 2017 році на 23% і склала 22% від сумарних витрат протягом найромантичнішого періоду року. Відпочинок у готелі залишається стійким фаворитом у тих, хто платить за послуги та товари за допомогою MasterCard. У них такі платежі складають 27% від загального обсягу витрат.

Дані компанії свідчать про зростання «економіки вражень» — тобто усвідомлення власниками банківських карток, що почуття власного щастя формують не придбані речі, а приємні спогади.

Як змінилася технологія оплат за період дослідження

Із 2015 року обсяг безконтактних оплат зріс на вражаючі 311%, а загальна кількість транзакцій — на 203%. У всіх категоріях збільшилися суми, витрачені у безконтактний спосіб:

  • оплати подорожей літаком чи потягом — на 1064%,
  • ювелірних виробів — на 453%,
  • квітів — на 446%.

Водночас загальна сума витрат на традиційні подарунки до Дня святого Валентина, наприклад, квіти, зменшилась на 3%, хоча кількість транзакцій зросла на 14%. Аналогічні зміни стосуються ювелірних виробів. Витрати у цій категорії зменшилися на 9%, але кількість транзакцій зросла на 10% (порівняно з 2015 роком). Решту показників та трендів можна побачити у інфографіці. Нагадаємо, ми також розповіли вам, як технології змінюютьЛюбов та секс у добу технологій — як День Валентина став днем tech-індустрії індустрію інтимних подарунків та розваг.