Facebook пропонує користувачам складання списків

Čytaty latynkoju
Facebook пропонує користувачам складання списків

Останнє оновлення Facebook дозволяє користувачам соцмережі складати списки улюблених товарів для краси, популярних продуктів, цілей на майбутній рік, подарунків і всього, що вони захочуть систематизувати.

Як працюватиме нова можливість Facebook

Ви зможете створювати або копіювати готові списки і персоналізувати їх. Мета нової функції — допомогти людям ділитися своїми бажаннями в простій і цікавій формі, створювати нові теми для розмов.

Нововведення дозволяє користувачам складати списки всього, що їх цікавить — плани на новий рік, перелік завдань, ресторани, які варто відвідати, ідеї для подорожей і багато іншого. Користувачі можуть створювати власні списки з кольоровим фоном і прикрашати їх емоджі. Списки також розроблені з ідеєю, що друзі зможуть копіювати їх одне в одного, щоб поділитися своїми думками з певного питання.

Ця функція поки що не широко доступна, оскільки для глобального запуску потрібен певний час. Створення списку виглядає як частина вікна «Що у вас на думці?» в якості іншого параметра поряд з такими речами, як Опитування, Почуття / Діяльність, Фото / Відео, GIF та іншими можливостями дописів. Останні нововведення у соцмережі покликані вирішити проблему надто великої кількості неособистого контенту у стрічці новин.

До слова, у Facebook створять сервіс підписки на новини для iOS-пристроїв. Дві компанії домовилисяУ Facebook створять сервіс підписки на новини для iOS-пристроїв про запуск сервісу підписок для видавців. Нововведення для iOS-додатків з’явиться в березні 2018 року.