У Facebook створять сервіс підписки на новини для iOS-пристроїв

Čytaty latynkoju
У Facebook створять сервіс підписки на новини для iOS-пристроїв

На конференції Code Media виконавчий директор Facebook Кембелл Браун повідомив, що в березні 2018 року сервіс підписок на новини різних видань з’явиться і для користувачів пристроїв Apple. Власники Android-смартфонів можуть підписуватися на ті чи інші публіцистичні ресурси вже досить давно.

Чим особливий новий сервіс підписок

Сервіс підписок пропонує користувачам Facebook отримувати доступ безпосередньо до контенту деяких видавництв. При цьому певна кількість статей в місяць буде доступна безкоштовно.

Суперечки Apple і Facebook про те, як саме має працювати додаток, тривали досить довго. Каменем спотикання став розмір відрахувань. Зазвичай Apple просить від своїх клієнтів 30% від вартості передплат, оформлених через iOS-додаток. Такий розподіл доходів не влаштовувало керівництво соціальної мережі.

Однак у лютому 2018 року домовленість була досягнута. Власники гаджетів Apple зможуть користуватися функціями Facebook нарівні з усіма. Про те, як саме буде розподілятися дохід, не повідомляється.

До слова, Facebook встановлює сервери в Україні. Соціальна мережа Facebook почалаFacebook встановлює сервери в Україні встановлювати свої сервери на майданчиках українських провайдерів. Причиною такого рішення став перерозподіл трафіку після блокування ВКонтакте і Однокласників, повідомляє Ліга.