Сьогодні відзначається Всесвітній день радіо

Čytaty latynkoju
Сьогодні відзначається Всесвітній день радіо

Дата святкування 13 лютого була вибрана тому, що саме в цей день у 1946 році вперше вийшло в ефір «Радіо ООН», яке проводило мовлення зі штаб-квартири ООН.

Що відомо про нинішній день в історії

Цьогорічна тема Всесвітнього дня : «Радіо і спорт». Нинішній день покликаний нагадати світові про важливу роль радіо як ЗМІ. Іще одна мета: зміцнити міжнародне співробітництво радіомовників і заохотити великі мережі та місцеві радіостанції розвивати доступ до інформації та свободу слова у радіоефірі. Нині цей вид інформаційного сповіщення продовжує залишатися засобом комунікації з найширшою аудиторією в світі. Воно є загальновизнаним засобом зв’язку. Також володіє великими можливостями та не вимагає великих витрат. За допомогою радіомовлення інформація доходить у найвіддаленіші громади і до найбільш вразливих груп населення. Окрім того, важко переоцінити його роль в надзвичайних ситуаціях.

Нагадаємо, що в Україні незабаром з’явитьсяВ Україні з’явиться перший Музей радіо- і телезв’язку Музей радіо- і телезв’язку. На вершині водогінної вежі у Глухові на Сумщині найближчим часом буде встановлено антену й усе необхідне обладнання. Там хочуть запустити регіональну радіостанцію на частоті 104.40 FM.