Презентовано програмне забезпечення для створення мереж 5G

Čytaty latynkoju
Презентовано програмне забезпечення для створення мереж 5G

Всі продукти для бездротового зв’язку, що є частиною портфеля Ericsson Radio System і поставлені операторам, починаючи з 2015 року, будуть підтримувати технологію 5G New Radio (NR) за рахунок дистанційної установки програмного забезпечення.

Що треба знати про нову категорію програмного забезпечення

Ericsson випускає комерційне програмне забезпечення 5G Radio Access Network (RAN). Воно працює на базі першого затвердженого консорціумом 3GPP стандарту 5G New Radio. Одночасно з цим компанія представляє нову категорію продуктів для мереж мобільного зв’язку – Street Macro. Вони призначені для підвищення пропускної здатності мереж в умовах обмеженого частотного ресурсу. Компанія вдосконалює 5G Core System шляхом підтримки технології 5G NR і розширює можливості вирішення Distributed Cloud.

Додамо, що Ericsson вперше представив 5G Platform в лютому 2017 року. У вересні того ж року в платформу були внесені доповнення. 5G-платформа включає ядро ​​мережі 5G, портфель рішень для бездротового доступу і транспортної мережі, а також системи підтримки OSS/BSS, мережеві сервіси та технології, що забезпечують захист переданих даних.

Нагадаємо, що за попередніми прогнозамиУ 2025 році в мережі 5G буде 1,4 млрд підключень, у мережі 5G буде 1,4 млрд підключень. Якщо прогноз виправдається, то кількість користувачів буде рости приблизно на 232% на рік. Близько 55% таких підключень до 2025 року буде припадати на Китай, США і Японію. Провідним ринком 5G-зв’язку стане американський, обсяг якого перевищить 30% від світового.