Український професор створив безпілотник

Čytaty latynkoju
Український професор створив безпілотник

Науковці інституту працюють спільно з київською компанією «Абріс», яка спеціалізується на проектуванні та виготовленні безпілотних літальних апаратів. Кияни розробляють конструкцію міні-літака, а геодезисти удосконалюють фотограмметричну частину та опрацювання цифрових зображень. Безпілотник вийшов дешевшим, ніж у Європі.

Що відомо про винахід

Винахід удосконалили до виробничої моделі,  покращили його технічні характеристики. Він легкий: важить усього 8 кг і його можна запустити у повітря як з руки, так і з катапульти. Його швидкість польоту становить від 40 до 140 км за год. Максимальна висота, яку може підкорити – 3000 м. Оснащений потужним акумулятором, пристрій може працювати у повітрі півтори години і передавати інформацію в радіусі 20 км. Автор винаходу каже, що безпілотник відповідає стандартам класичного аерознімання, при цьому він удвічі дешевший за подібні апарати зарубіжних фірм.

Нагадаємо, що українські фахівці створилиСтворено безпілотник, який «не бачать» тепловізори безпілотник, який «не бачать» тепловізори. Безпілотник «Горобець» має електричний двигун та корпус, які виготовлені зі спеціальних матеріалів. Їхня особливість — практично повна відсутність теплового випромінення. Пристрій може підійматися на висоту до 5 км та триматися в повітрі до 3,5 год. Вага цього апарату складає лише 7 кг. Розробниками є українські конструктори.

Український професор створив безпілотник