«Укрпошта» запустить мобільний додаток

Čytaty latynkoju
«Укрпошта» запустить мобільний додаток

Мобільний додаток буде доступний для смартфонів і планшетів під управлінням iOS та Android.

Як розвиватиметься «Укрпошта»

«Укрпошта» планує розвивати інфраструктуру компанії: будуть створені нові термінали у Львові та Полтаві, а також здійснений ремонт вже існуючих сортувальних центрів. Кожен населений пункт з більше ніж 2 тис мешканців отримає комп’ютеризоване відділення. Головна пошта країни оброблятиме 20% від всіх посилок, що замовляють чи відправляють українці. Такого показника планує досягнути компанія в 2018 році та збільшувати його в подальшому.

Як зросли доходи 

Обіцяють просувати послуги з міжнародної доставки та доставки всередині країни. Працюватимуть над підвищенням операційної ефективності та темпами оброблення посилок. Сукупні доходи мають зрости більш ніж на третину – до 7,5 млрд грн. Додамо, що минулого року компанія придбала 279 нових авто та закупила 8 300 комп’ютерів. При цьому Укрпошта сплатила 1,65 млрд грн на користь держави.

Нагадаємо, що «Укрпошта» запустила«Укрпошта» запустила доставку посилок з інтернет-магазинів доставку посилок із інтернет-магазинів.  Клієнт, який хоче користуватися цією послугою, нічого не платить, повинен лише оформити відправлення через особистий кабінет або АРІ.