Безпеку на Олімпійських іграх охоронятимуть дрони

Čytaty latynkoju
Безпеку на Олімпійських іграх охоронятимуть дрони

Місце проведення Зимових Олімпійських ігор патрулюватимуть спеціальні дрони, які повинні запобігти можливим терористичним нападам з використанням безпілотних літальних апаратів. Також повітряні зони трьох південнокорейських міст — Пхьончхана, Каннина і Чунбона — оголошені безполітними на час проведення ігор.

Як саме охоронятимуть безпеку на Олімпійських іграх

За появою незареєстрованих літальних апаратів буде стежити спеціальний протидроновий радар, розроблений інженерами з Корейського інституту передових технологій. Виявивши об’єкт, радар передасть його параметри протидроновим безпілотникам. Вони зможуть вивести з ладу дрон-порушник за допомогою мереж. Також при виявленні дрона-порушника до нього направлять військовий вертоліт, який у разі необхідності зіб’є безпілотник.

Офіційна церемонія відкриття Олімпійських ігор відбудеться 9 лютого. Однак, патрулюванням території займаються вже з початку місяця.

Ми плануємо забезпечити гостей Олімпіади в Пхьончхані найвищим рівнем безпеки за всю історію Зимових Олімпійських ігор.

Крім дронів-охоронців під час Олімпіади також використають роботів-помічників. Роботи зустрічатимуть гостей в аеропорту і допомагатимуть їм на території Олімпійського селища і стадіона. Вони зможуть спілкуватися з відвідувачами Ігор англійською, корейською, китайською та японською мовами. Одному з роботів, що зветься HUBO, навіть доручили нести Олімпійський вогонь.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що українські олімпійці вирушилиУкраїнські олімпійці вирушили до Південної Кореї у новій формі до Південної Кореї у новій формі.