British Airways запроваджує WiFi на борту

Čytaty latynkoju
British Airways запроваджує WiFi на борту

Десятиліттями можливість WiFi-підключення на борту літаків заперечували як технологію, яка начебто загрожує точності навігації. Тепер одна із провідних європейських авіакомпаній British Airways пропонує швидкісне бездротове підключення на борту трьох літаків. До 2020 року обіцяють збільшити кількість літаків до 118.

Що варто знати про бездротовий інтернет від British Airways

Авіакомпанія відстає від графіку впровадження бездротового інтернету. У квітні 2017 року компанія заявляла, що короткостроковий доступ до WiFi буде запропоновано усім пасажирами далеких рейсів.

Перевізник запропонує два рівні доступу — пакети Browse та Stream. Перегляд сайтів починається з 4,99 фунтів стерлінгів та обмежується використанням основних сайтів, додатками для обміну повідомленнями та соцмережами. Пакет для користування стрімінґовими сервісами включає доступ до Netflix та інших потокових сервісів — і вартість тут починається від 7,99 фунтів стерлінгів. Обидва пакети послуг будуть доступні через 10 хв після зльоту. Перша година безкоштовна, але після цього вам потрібно буде зареєструватися і використовувати сервіси в одному з вищезазначених пакетів. Середня швидкість доступу буде коливатися між 320 Кбіт/с та 1 Мбіт/с.

Раніше ми розповідали вам про запускВ Україні презентовано національний лоукостер і список його рейсів нових рейсів національного українського лоукостера.