Виходить 4G-версія найвідомішого телефона Nokia

Čytaty latynkoju
Виходить 4G-версія найвідомішого телефона Nokia

Очевидно, випуск версії 3310 3G був вдалим для Nokia. Тож тепер компанія вводить 4G модель відомого всім телефона в Китаї вже з лютого цього року. Від попередніх версій він відрізняється підтримкою 4G LTE. Водночас наявність інтерфейсу Wi-Fi дозволяє використовувати пристрій в якості мобільної точки доступу.

Які можливості матиме Nokia 3310 4G

Наразі не зовсім зрозуміло, чому Nokia (а точніше, HMD Global, яка придбала права на випуск телефонів та планшетів бренду) вирішила розпочати з 3G версії 3310. Врешті-решт, ностальгія за простішими часами зазвичай не включає в себе повільне підключення до мережі.

А от новий телефон має потужнішу швидкість 4G і може працювати як точка доступу Wi-Fi. Пристрій також має 2-мегапіксельну камеру з світлодіодним спалахом, роз’єм для навушників, 2,4-дюймовий поляризований екран, Bluetooth 4.0 та 512 МБ пам’яті зі слотом розширення MicroSD. Нова модель буде доступна у двох кольорах — світло-блакитному і сірому.

Презентація цієї моделі в Китаї має сенс. Конкретно ця модель може бути популярною в сільській місцевості та серед людей, які потребують базового телефона. Також Nokia 4G вірогідно зацікавить тих, хто не може дозволити собі якусь із преміум-моделей.

До слова, нещодавно Google розпочалаGoogle розпочала продаж своєї камери зі штучним інтелектом продаж своєї камери зі штучним інтелектом. Корпорація анонсувала нову камеру зі штучним інтелектом ще 2017 року, під час презентації нового покоління смартфонів Pixel. Проте лише минулого тижня ґаджет став доступним для купівлі в онлайн-магазині компанії.