«Украерорух» назвав найпопулярніші авіакомпанії в Україні

Čytaty latynkoju
«Украерорух» назвав найпопулярніші авіакомпанії в Україні

«Украерорух» визначив авіакомпанії, яким надав найбільш значні обсяги аеронавігаційного обслуговування у 2017 році.

Хто потрапив у рейтинг

Перше місце посіла компанія МАУ, яка здійснила  57 205 польотів. Це на 16,4 % більше, ніж минулого року. На другому місці «Turkish Airlines» – 27 606 польотів, що на 20,4 % більше, ніж в 2016 році. Білоруська «Belavia» здійснила 14 537 польотів в Україну. На 13,6 % більше, ніж тогоріч, і третє місце. Четверту сходинку посіла «LOT Polish Airlines» – 12 756 польотів та плюс 28,8 %. Закриває п’ятірку лоукост «Wizz Air Hungary LLC» – 8 832 польоти, що на 57% більше.

Що дає така статистика

Збільшення обсягів аеронавігаційного обслуговування дозволяє «Украерорухові» вкладати кошти у важливі для розвитку національної аеронавігаційної системи інфраструктурні проекти. В результаті це сприяє підвищенню безпеки польотів у повітряному просторі України. Також це зумовлює збільшення відрахувань до держбюджету та цільових фондів і є гарантією соціальної захищеності фахівців підприємства.

Нагадаємо, що українська авіакомпанія пропонуєУкраїнська авіакомпанія пропонує знижки до Стамбула знижки до Стамбула. Ціна на квитки у економ-класі в обидві сторони, з урахуванням усіх податків та зборів, на рейси Запоріжжя-Стамбул-Запоріжжя стартує від $125. Це приблизно 3 тис 581 грн. На рейсах зі Львова мінімальна ціна в обидві сторони становить $127. Із Харкова вартість проїзного документу – $130.