«Київстар» створив смарт-додаток для автомобілістів

Čytaty latynkoju
«Київстар» створив смарт-додаток для автомобілістів

Аби це працювало, потрібно придбати два датчики та встановити додаток. Автовласники отримуватимуть сповіщення про удар автомобіля, відключення сигналізації, переміщення транспортного засобу чи ввімкнення запалення. Тому водій може швидко відреагувати та випередити викрадення, а також відслідкувати місцезнаходження свого авто.

Як це працює

«Розумна» сигналізація дозволяє контролювати стан та місцезнаходження машини за допомогою додатку на смартфоні та двох датчиків. За умови придбання повного пакету послуги «Автотрекінг» в автомобіль розміщуються два пристрої. «Автоінформер» контролює стан автомобіля в реальному часі (підключається до електромережі машини).  GPS-трекер «Автомаяк» надсилає інформацію власнику кілька разів на добу (ховається в авто). На смартфон встановлюється безкоштовний додаток. У результаті чого автомобіль буде під наглядом.

Нагадаємо, що «Київстар» запустив«Київстар» запустив послугу Mobile ID послугу Mobile ID. Сервіс дає можливість електронної ідентифікації особистості для отримання електронних послуг.