Кияни створили онлайн-мапу місць із безкоштовною водою

Čytaty latynkoju
Кияни створили онлайн-мапу місць із безкоштовною водою

Засновники онлайн-проекту Їstivne створюють інтерактивну мапу. На ній будуть вказані місця, де в Україні можна наповнити пляшку води безкоштовно.

Як долучитися до ініціативи

Ініціатори запрошують долучитися до ініціативи «дружні» кафе, магазини, готелі та бізнес-установи, де була б можливість безкоштовно наповнити пляшку для води. Локації-учасники отримають наліпки, які зможуть повідомити перехожим, що саме в цьому закладі можна безкоштовно наповнити пляшку водою. Також всі охочі можуть додати до інтерактивної карти на сайті місця, де в столиці можна набрати воду вже зараз (бювети, питні фонтани). Триває розробка онлайн-платформи та мобільного додатку для ініціативи. Поки на мапу нанесено 6 локацій.

Нагадаємо, нещодавно українці презентувалиУкраїнці представили пристрій, що виробляє воду з повітря пристрій, який виробляє воду із повітря. Пристрій можуть використовувати фермери. В середньому на полі розміром 1 га потрібно від 15 до 20 таких установок. Окупність — протягом одного сезону. WaterCloud також можна використовувати вдома — за добу пристрій генерує мінімум 4 л води.