Хто найбільше допоміг із «зеленою» енергетикою — показники 2017-го

Čytaty latynkoju
Хто найбільше допоміг із «зеленою» енергетикою — показники 2017-го

У 2017 році розвиток екологічно чистої енергетики мав декілька основних напрямків. Сонячна енергетика лідирує за обсягами отриманих інвестицій за підсумками 2017 року. Друге місце за розміром капіталовкладень – за вітровою енергетикою, в яку було інвестовано $107,2 млрд. Докладніше про показники ринку екологічно чистих енергетичних проектів читайте далі.

Хто найбільше інвестує в чисті енергетичні технології

Трійку лідерів щодо обсягу інвестицій у «зелений» сектор енергетичної галузі замикають розумне енергоспоживання та енергозаощадження із використанням екологічно чистих технологій. Йдеться про розвиток так званих «smart grids» та мережі електротранспорту в містах різних країн. Далі у цьому переліку йдуть виробництво інноваційного енергоефективного обладнання, встановлення акумуляційних систем тощо. У цей сегмент екологічно чистої енергетики загалом було інвестовано $48,8 млрд різними міжнародними компаніями та фондами. Найбільший внесок у фінансування «зелених» проектів зробив Китай. Ця країна інвестувала у сферу екологічно чистого виробництва електричної енергії $132,6 млрд. Друге місце у переліку посідають Сполучені Штати Америки. У цій країні загальна сума капіталовкладень за 2017 рік сягнула позначки в $56,9 млрд.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Фінляндія також готова інвестуватиФінляндія допоможе українцям із «зеленою» енергетикою у розвиток «зеленої» енергетики в Україні. Так, вчора стало відомо, що України та Фінляндія  створюватимуть фонд для фінансування в Україні проектів «зеленої» енергетики. Обсяг акумульованих коштів для здійснення цього проекту складатиме щонайменше €6 млн.