Українська авіакомпанія пропонує знижки до Стамбула

Čytaty latynkoju
Українська авіакомпанія пропонує знижки до Стамбула

Авіакомпанія «Атласджет Україна» оголосила про розпродаж та дешеві квитки на рейси у Стамбул із Запоріжжя, Харкова та Львова.

Скільки коштують квитки

Ціна на квитки у економ-класі в обидві сторони, з урахуванням усіх податків та зборів, на рейси Запоріжжя-Стамбул-Запоріжжя стартує від $125. Це приблизно 3 тис 581 грн. На рейсах зі Львова мінімальна ціна в обидві сторони становить $127. Із Харкова вартість проїзного документу – $130. У бізнес-класі вартість починається із $411 на маршруті із Запоріжжя. Зі Львова та Харкова ціни на проїзні документи стартують від $462 і $466 відповідно. У вартість перельоту враховані також перевезення ручної поклажі та зареєстрованого вантажу, вибір місця у салоні літака, харчування та напої на борту.

Нагадаємо, що із Одеси до Болгарії стартуютьЗ Одеси в Болгарію стартують прямі авіарейси прямі авіарейси. Проїзні документи на рейси продаються за ціною від $170 в обидва боки з урахуванням зборів, перевезення багажу і харчуванням. Зараз у системі бронювання доступні рейси щоп’ятниці та щонеділі. Час у дорозі становитиме 1 год 20 хв.