Із Києва до Таїланду стартують регулярні рейси

Čytaty latynkoju
Із Києва до Таїланду стартують регулярні рейси

Azur Air Ukraine планує літати до Пхукета з частотою двічі на тиждень. Дозвіл набуде чинності з 25 березня. Термін дії права – необмежений. Чартерні рейси відбуватимуться двічі на тиждень. Комісія Державіаслужби схвалила і цю заявку.

Які перспективи у перевізника

В авіакомпанії повідомили, що обидві заявки були подані з різною метою: регулярний рейс можна виконувати цілорічно, а чартерний – під конкретні туристичні програми. На маршруті Київ-Пхукет є обмеження в частоті регулярних рейсів – не більше 21 на тиждень. На цей момент усі частоти вільні. Українські авіакомпанії поки що виконують до Пхукета тільки чартерні рейси. Якщо авіакомпанія Azur Air Ukraine запустить регулярний рейс до Пхукета, вона стане другим перевізником, який літає до Таїланду на регулярній основі. Зараз регулярні рейси між Україною й Таїландом виконує лише авіакомпанія МАУ. Перевізник літає з Києва до Бангкока.

Нагадаємо, що минулий 2017 рік назвали2017-ий назвали найбезпечнішим роком в історії комерційної авіації найбезпечнішим роком в історії комерційної авіації. Згідно із даними Мережі авіаційної безпеки, що загалом у світі сталося 10 смертельних інцидентів. У них яких загинули 79 людей. Ці цифри стосуються цивільних повітряних суден, які мають сертифікат на перевезення мінімум 14 людей. Торік організація нарахувала 15 таких інцидентів, які призвели до 303 смертей.