В Україні вперше телеканал отримав «Золоту кнопку» від YouTube

Čytaty latynkoju
В Україні вперше телеканал отримав «Золоту кнопку» від YouTube

Зараз «Новий канал» має 1,5 млн підписників у YouTube. Телеканал називає серед причин своєї популярності у найвідомішому відеохостингу активність молодіжної аудиторії. Крім того, прес-служба телеканалу зауважує, що в YouTube публікує багато закадрового контенту, блогів, інтерв’ю та онлайн-трансляцій. Ці напрямки роботи з відеоматеріалами вони планують розвивати й надалі.

Коли телеканал сягнув мільйонної позначки

За словами керівниці відділу інтернет-проектів Оксани Касаткіної, мільйонний дописувач у канала з’явився навесні 2017 року. Сталася ця подія в ніч на 1 травня 2017-го. Також канал чекає на «Срібну кнопку» за перші 100 тис підписників для YouTube-каналу проекту «Ревізор». Він також є одним із найпопулярніших серед українських онлайн-глядачів, зазначає телеканал.

«Срібні кнопки» є у багатьох українських каналів. Цю відзнаку популярної онлайн-платформи мають спортивні телеканали «Футбол 1»/«Футбол 2», суспільно-політичний канал «Громадське телебачення», інформаційний телеканал «Еспресо TV» та канал Майкла Щура «Телебачення Торонто». Свого часу отримали аналогічну «кнопку» і в службі новин ТСН холдингу «1+1 media».

Нагадаємо, раніше стало відомо, що YouTube плануєYouTube змінює правила монетизації відео змінити правила монетизації відеоконтенту. Відтепер треба буде мати більше підписників та мати більше охоплення аудиторії, аби включати рекламу до своїх відеороликів. Також суворішими стануть правила модерації контенту та можливого блокування порушників цих правил. На додачу хостинг відео планує ще й інші зміни, про які повідомить найближчим часом.