«Украерорух» увійшов у ТОП авіапровайдерів Європи

Čytaty latynkoju
«Украерорух» увійшов у ТОП авіапровайдерів Європи

«Украерорух» підтвердив відповідність SMS за 17 напрямками стандартів безпеки польотів.

За якими критеріями оцінювали

Оцінка здійснювалася в рамках спільного проекту Європейської організації з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) і Міжнародної організації цивільних підприємств аеронавігаційного обслуговування (CANSO). Підприємство піднялося в рейтингу з торішнього 10 місця на 3.

Додамо, що «Украерорух» – державне підприємство обслуговування повітряного руху України. Його заснували 24 грудня 1992 року. Підприємство є головним постачальником аеронавігаційних послуг в Україні. Його діяльність регулює Міністерство інфраструктури. Основне завдання підприємства полягає в забезпеченні безпечного аеронавігаційного обслуговування в повітряному просторі України та в повітряному просторі над відкритим морем, за який відповідає країна відповідно до міжнародних договорів.

Нагадаємо, що українська авіакомпанія відкрила«Антонов» відкрив представництво у Техасі представництво у США, штат Техас. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну.