Стало відомо, скільки витрачають іноземні туристи у Києві

Čytaty latynkoju
Стало відомо, скільки витрачають іноземні туристи у Києві

Мандрівники-іноземці, які прибувають до Києва, переважно проводять у місті від 4 до 7 днів, а внутрішні туристи – від 1 до 3 діб. Про це свідчать дані соціологічного дослідження туристичних потоків до столиці, яке проводилося наприкінці 2017 року.

Куди та скільки витрачають іноземці в українській столиці

Іноземці витрачають у середньому $150 на добу, українці  близько $50. Для проживання більшість іноземців (54,1%) обирають готелі, орендовану квартиру – 18,2%, у родичів і друзів зупиняються 15,7%. Натомість лише 16,7% внутрішніх туристів живуть у готелях. Натомість найпопулярніше серед українців місце проживання під час відвідування Києва – родичі й друзі. Більшість туристів, як іноземних, так і внутрішніх, подорожують самостійно. До послуг екскурсійних бюро, туроператорів звертаються 22,3% іноземців. Найбільш відвідуваними є історичні та архітектурні пам’ятки.

Іноземці в Києві найбільше задоволені гостинністю місцевих жителів і сервісом у місцях туристичного відвідування, а найменше – станом чистоти у громадських місцях і туристичних об’єктах міста.

Нагадаємо, що столиця Білорусі пропонуєМінськ пропонує туристам із України гостьову картку українським туристам гостьову картку. Туристична новинка виготовлена на базі пластикової картки і є водночас проїзним квитком, щоб туристи могли безлімітно користуватися наземним транспортом одну, дві або три доби. Можна використовувати картку і в метро: 10 поїздок без прив’язування до часу дії.