Продажі смарт-колонки від Apple розпочнуться в лютому

Čytaty latynkoju
Продажі смарт-колонки від Apple розпочнуться в лютому

Перша смарт-колонка компанії спочатку повинна була надійти в продаж до кінця 2017 року, але в середині грудня дату виходу перенесли.

Що відомо про смарт-колонку Apple

HomePod позиціонується більше як конкурент бездротових акустичних систем високого класу,, ніж в якості суперника недорогих смарт-динаміків. Незважаючи на затримку, Apple не вносила ніяких змін в дизайн і технічні характеристики своєї колонки. Пристрій виглядає так само, як і під час анонсу під час проведення виставки WWDC 2017.

Колонка висотою 17,2 см оснащена одним сабвуфером, 7 високочастотними динаміками і 6 мікрофонами. В майбутньому HomePod можна буде комбінувати з ще однією такою ж колонкою для отримання стереозвуку. Колонка автоматично визначає своє розташування в приміщенні і відповідно до отриманих даних оптимізує звучання. Спочатку HomePod буде доступна в двох кольорах – білому і «сірий космос». Компанія обіцяє, що власники iPhone зможуть використовувати колонку в якості пристрою гучного зв’язку. Попередні замовлення на розумну колонку почнуть приймати в найближчу п’ятницю – 26 січня.

Продажі смарт-колонки від Apple розпочнуться в лютому

Нагадаємо, що Samsung також представитьSamsung представить власну смарт-колонку власну смарт-колонку. Пристрій південнокорейського гіганта технологій буде мати сильний акцент на якість звуку та управління пов’язаною побутовою технікою від компанії. Подейкують, що колонка Samsung керуватиме світлом, замками та холодильниками чи телевізором.