Низку фільмів від Netflix та Amazon номіновано на Оскар

Čytaty latynkoju
Низку фільмів від Netflix та Amazon номіновано на Оскар

Серед номінантів на ювілейну премію Оскар опинився фільм «Ферма Мадбаунд» («Mudbound») виробництва Netflix. Також експерти кінопремії відзначили комедію «Кохання — хвороба» («The Big Sick») співдистриб’юторства Amazon Studios.

Хто і за що може отримати Оскар цього року

«Ферма Мадбаунд» власного виробництва Netflix розповідає історію двох сімей, одна з них — афроамериканської зовнішності. Герої кінострічки займаються сільським господарством у дельті Міссісіпі. Фільм отримав чотири номінації — в тому числі «Найкраща актриса другого плану» (Мері Джей Блайдж), «Найкращий адаптований сценарій» (Ді Ріс і Верджил Вільямс) і «Найкраща оригінальна пісня» («Mighty River» — Мері Джей Блайдж). Окрім того, Рейчел Моррісон стала першою жінкою, котру номінували на Оскар за «Кращий кінематограф».

Також Netflix відзначили в категорії «Найкращий документальний повнометражний фільм». Кіноексперти номінували «Ікар» («Icarus») та «Strong Island».

Водночас, Емілі В. Гордон і Кумейл Нанджиані (відомий завдяки серіалу «Кремнієва долина») номіновали на «Кращий сценарій до фільму» за картинку «Кохання — хвороба», дистриб’юторами якої були Amazon Studios та Lionsgate. До слова, кінострічка «Манчестер біля моря» спільного дистриб’юторства Roadside Attractions і Amazon Studios перемогла у цій же категорії минулого року.