«Укртрансгаз» почав виробляти енергію від сонячних батарей

Čytaty latynkoju
«Укртрансгаз» почав виробляти енергію від сонячних батарей

Перша сонячна електростанція компанії «Укртрансгаз» почала віддавати вироблену електричну енергію на енергетичний ринок України. Передача енергоресурсу здійснюється у відповідності до «зеленого тарифу». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба компанії-енергопостачальника. На часі дізнатися більше про характеристики нового енергетичного об’єкту та подальші плани виробника електроенергії щодо сонячної енергетики.

Коли почала роботу станція

З 1 грудня 2017 року сонячна електростанція почала поставляти електроенергію в енергетичну систему України. За попередніми розрахунками фахівців компанії-постачальника, найбільшу кількість енергії, еквівалентну 55 МВт/год, ця станція може виробити у липні 2018 року. Найменший обсяг у еквіваленті 6,2 МВт/год об’єкти випустить у грудні. Всього очікується, що станція, котра складається з 1140 сонячних панелей, буде генерувати 400 МВт/год електроенергії на рік. Зазначеного вище обсягу електричної енергії вистачить, щоби забезпечити електрикою протягом року сучасну 24-поверхову будівлю, зазначають у компанії. Поки що це – єдина сонячна станція в складі «Укртрансгазу». Втім, компанія заявила також, що має намір продовжити таку практику відкриття сонячних електростанцій на об’єктах основного виробництва і запроваджувати нові потужності сонячних батарей.

Нагадаємо, раніше ми інформували, що на території Чонрнобильської атомної електростанції відкриютьПершу сонячну електростанцію запустять на території ЧАЕС сонячну електростанцію протягом кількох тижнів. Сонячні панелі на цьому об’єкті закріплені на бетонних блоках, а не розміщені на землі, бо ґрунт на цій території залишається забрудненим радіацією.