У березні Київ прийматиме міжнародну ITEM-конференцію

Čytaty latynkoju
У березні Київ прийматиме міжнародну ITEM-конференцію

Місія ITEM — надати практичні кейси, методи, фреймворки і інструменти, які учасники зможуть використовувати для створення, запуску та масштабування по-справжньому новаторських програмних продуктів.

Детальніше про конференцію ITEM

Перший день розпочнеться виступу професора Стенфордського університету та президента компанії VLAB Gigi Wang. Далі учасники розподіляться по потокам: Business, PM та Product, в яких з практичними доповідями виступлять профільні IT-експерти. Протягом усього дня гостей очікують багато активностей на локації, подарунки і сюрпризи. Також обіцяють максимум можливостей для спілкування зі спікерами та учасниками. А завершиться усе afterparty-вечіркою в ніч з 24 на 25 березня.

Другий (технічний) день буде ще більш активним. Трендові теми розкриватимуть в рамках потоків: AI/Machine learning/Data Science, IoT & Mobile та QA&DevOps. Організатори готують не тільки зручну локацію для учасників, а також робочі місця, м’які дивани для сесії запитань та відповідей, кава-зону та обіди.

Як стати учасником

Конференція відбудеться 24-25 березня, в Києві, в конгресс-центрі «Mercure». Квитки можна придбати за посиланням. Для компаній діють спеціальні пропозиції — тож якщо вас 5 та більше, пишіть на пошту julia. [email protected] com. ua або телефонуйте +38 (067) 576 03 01.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам про заходи18 подій у Києві, які варто відвідати наступного тижня, які можна відвідати у столиці цього тижня.